به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، چهار دهه مجاهدت خالصانه و مبارزه بی امان با تروریسم بین المللی، آمریکا را برآن داشت تا دستش را به خون قهرمانی آغشته کند که حضورش در جبهه های نبرد وحشت آفرین بود.

مجاهد نستوه و سردار مخلص سپاه قدس پس از سال ها مبارزه شجاعانه در میدان های نبرد با شیاطین و اشرار عالم سرانجام نیمه شب گذشته طی یک عملیات تروریستی به دست شقی ترین افراد به درجه رفیع شهادت نائل آمد؛ فرزندان شهدا امروز بار دیگر یتیم شدند.

مردم ولایت مدار استان البرز این بار در واکنش به شهادت سردار سپاه اسلام و یکی از فرماندهان نیروهای حشدالشعبی و جمعی از همراهان آن ها در راهپیمایی ضداستکباری به خیابان ها آمدند تا شهادت غرورآفرین نماد غیرت، مجاهدت و مقاومت، سردار رشید اسلام را به ملت ایران، آزادگان و مستضعفان جهان تبریک و تسلیت گویند.

شیطان بزرگ، این عصیان گر خبیث و تروریست خون آشام بار دیگر ثابت کرد که با ایران و اسلام دشمنی دارد و آشکارا نشان داد در هر نفسش مصیبت و جنایتی جدید برای فرزندان این مرز و بوم نهفته است. عاملان شهادت سپهبد سلیمانی از امروز منتظر انتقام سخت و پشیمان کننده همرزمان و همراهان حاج قاسم باشند.

سردار دلها فرزند رنج، تقوا و ایثار و قهرمان ملی تمام جبهه های حق علیه باطل و مبارزه با تروریسم جهانی بود که جنایتکاران جنگ افروز آمریکایی به دلیل هراس از تکنیک ها و تاکتیک های این سردار رشید و عدم توان مقابله و رویارویی با وی تصمیم به این اقدام خبیثانه گرفتند غافل از اینکه بزرگترین بازندگان این بازی خطرناک در منطقه خواهند بود.

با اراده مرد بزرگ جهان اسلام، نابودی داعش رقم خورد و با رفتنش نابودی آمریکا و هم پیمانانش رقم خواهد خورد زیرا حاج قاسم یک تفکر و هر ایرانی یک قاسم سلیمانی است. پوسترهایی از چهره مرد روزهای سخت و اسطوره همیشه سربلند ایران اسلامی در میان خیل عزاداران به چشم می خورد.

مرد جوانی که تصویر زیبایی از سردار سلیمانی را در دست دارد، به خبرنگار فارس می گوید: ما امروز تنها سردار سلیمانی را از دست ندادیم بلکه پدر امت اسلامی را از دست داده ایم. وی در دنیا اسطوره شد اما آمریکایی ها بدانند تاوان سختی را پس خواهند داد.

بانوی میانسالی با چشمانی اشکبار به خبرنگار فارس می گوید: سردار سلیمانی نه حزبی بود و نه سیاسی. بلکه یک سرباز وطن بود که برای امنیت و آرامش هموطنانش می جنگید. وقتی آمریکا جرأت نزدیک شدن به او را پیدا نکرد از طریق حمله موشکی این مرد دلاور را به شهادت رساند.

عزیزالله شهبازی، استاندار البرز نیز می گوید: اقشار مختلف مردم میهن اسلامی و به خصوص جوانان در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی در راهپیمایی ها و تجمعات سراسر کشور شرکت کرده اند تا به دشمن بفهمانند که با ریختن خون این شهید سرافراز، محور مقاومت مستحکم تر شده است.

استاندار البرز ادامه می دهد: دشمن بداند با شهادت سردار سلیمانی که آرزوی دیرینه این مجاهد بوده، مردم ماهیت پلید دشمنان تا بن دندان مسلح را بیش از پیش شناختند. شیاطین خبیث مطمئن باشند که سردار سلیمانی ها یکی پس از دیگری سلاح وی را برمی دارند.

شهادت جامه ای بود که جز آن برازنده نابودکننده داعش نبود اما این شهادت سقوط آمریکا را نزدیکتر کرد. این اقدام جنایتکارانه گرچه حاج قاسم را به مقصد مطلوب خود که شهادت در راه خدا بود رساند اما عاشقان ولایت و امت اسلام را عزادار و ساهپوش کرد.

 

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج نیز مطرح می کند: نماد دیگری از شهادت و رشادت به مجموعه نورانی شهدا اضافه شد. دست پلید و تروریست استعمار به خون فرزند رشید اسلام و فرمانده خط مقاومت، شهید قاسم سلیمانی آغشته شد و روح مطهر او به یاران شهیدش پیوست. 

نماینده ولی فقیه در استان البرز می افزاید: او خود را جامانده کاروان شهدا می دانست. در روز جمعه مزد دفاع از حریم اهل بیت (ع) و عمری مجاهدت در دفاع از انقلاب اسلامی را دریافت کرد و این شهادت را به فرمانده اصلی او حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و سپس به فرمانده کل قوا و همه مردم ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز بیان می کند: قصد دشمنان تضعیف روحیه ما است. آن ها می خواهند تن به ذلت دهیم و از آرمان‌ها و ارزش‌هایمان عقب نشینی کنیم اما نمی دانند بر خلاف تصور آن ها شراره هایی از آتش در دل ما شعله ور شده است و تا گرفتن انتقام خون آن مظلوم آرام نخواهیم شد.

 

حسینی همدانی تصریح می کنند: آمریکایی ها نمی‌دانند این خون در میان محور مقاومت چه حرکتی ایجاد می‌کند؛ شهادت حاج قاسم آنچنان انگیزه و طوفانی ایجاد می‌کند که به زودی اثری از جنایتکاران باقی نخواهد ماند. دست به اقدام احمقانه ای زدند و بازی بدی را شروع کردند که تمام کننده آن نخواهند بود.

نماینده ولی فقیه در استان البرز اذعان می کند: دشمن منتظر پاسخ سخت و قاطع ما در هر جای عالم که منافعی دارد باشد. امروز صدای خرد شدن استخوان های آمریکا و اسرائیل به خوبی به گوش می رسد و تحقق شعار نابودی اسرائیل نزدیک شده است. به دشمنان می‌گوییم از امروز خواب راحتی نخواهید داشت.

 

بعضی از افراد را نباید از دست داد اما اگر به جز شهادت نصیب سردار دلها می شد متعجب بودیم. بزرگ مردی که سراسر عمر و جان خود را برای امنیت دیگران وقف کرد و بسیار قوی بر عهد خود پابرجا ماند، مزد مجاهدت های خود را گرفت. سردار عزیز بابت امنیت ایران و فرزندانش از تو ممنونیم. شهادت گوارای وجودت …

 

 

انتهای پیام/س