به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، نهم دی‌ماه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری از حماسه سازی مردم ولایتمدار ایران اسلامی است و امروز مردم با بصیرت استان البرز بار دیگر به میدان آمده‌اند تا با صدای رسا اعلام کنند که برای حفظ استقلال و آرمان‌های این انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

امروز روز خروش ملت ایران، غلبه بر شیطان و آشکار کردن خشم ایرانیان در مقابل اهانت‌های حرمت‌شکنانی است که با وابستگی به اجانب و بیگانگان، قصد توهین به مقدسات نظام جمهوری اسلامی در روز عاشورای حسینی را داشتند.

حضور پرشور مردم همیشه در صحنه و آماده استان البرز در مراسم راهپیمایی حماسه نهم دی‌ماه گواه این است که این روز تاریخ نیست بلکه خود، تاریخ‌ساز است زیرا غضب امت ایران بر فتنه‌گران در فریادهای «مرگ بر فتنه‌گر» آن‌ها مشهود است.

بدیهی است هر زمان قصد و نیت دنیاطلبان رسیدن به مقاصد خود باشد، با ایجاد فتنه در جوامع اسلامی، جنگ و تبلیغاتی را به راه می‌اندازند تا با بازی‌های ناجوانمردانه بر سیاست‌های ننگین خود جامه عمل بپوشانند اما ملت ایران بیدارتر از همیشه دست فتنه‌گر را کوتاه می‌کند.

پیرمردی که پیش از آغاز راهپیمایی در پیاده راه خیابان انتظار حضور همنوعانش را می‌کشد توجه خبرنگار فارس را به خود جلب می‌کند زیرا او دو لنگه دمپایی تابه‌تا را بالای تابلویی نصب‌کرده که روی آن نوشته‌شده «زدن این دمپایی‌ها بر سر شیطان اکبر و نماد آن، بوش جنایتکار است توسط خبرنگار عراقی. رهبرا تا زنده‌ایم ایستاده‌ایم، بسیجی‌ام.

گام‌هایم آهسته می‌شود، به‌سوی او حرکت می‌کنم. با لبخند مهربانش از من استقبال می‌کند، از وی در مورد علت حضورش سوال می‌کنم و این پیرمرد با اشاره به دمپایی‌ها می‌گوید: من از آمریکایی‌ها یاد گرفتم که مانند خودشان رفتار کنم.

وی در ادامه بیان می‌کند: دشمنان از ثروت‌های اقتصادی و فرهنگی ایران مطلع هستند و هدف اصلی آن‌ها تسلط بر این ثروت‌هاست اما کور خوانده اند زیرا تا زمانی که شیرهایی مثل ما در این سرزمین هستند اجازه هیچ دخالت و تجاوزی به آن‌ها داده نمی‌شود.

طنین الله‌اکبر فضای شهر را عطرآگین می‌کند. «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر فتنه‌گر»، «ملت ما بیدار است» و «از فتنه‌گر بیزار است»، فریادهای آشنایی هستند که هر ساله به مناسبت‌های مختلف بر سر دشمنان زده می‌شود اما باز هم با وقاحت تمام برای توطئه‌ای جدید برنامه‌ریزی می‌کنند غافل از اینکه این ملت بیدار است، از فتنه‌گر بیزار است.

مشت‌های گره‌کرده مرد و زن آماده کوبیدن بر دهان دشمنان نظام است. شعارهای جاری بر لب حضار همان شعار عزاداران حسینی است که در فتنه ۸۸ فریاد می‌زدند. مگر ما مرده باشیم که پرچم عزای حسین بر زمین‌ بماند. شرکت کنندگان فریادهای «این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده» را سر می‌دهند تا لرزه بر اندام‌ دشمنان افتد. از جان و دل می‌گویند: «خونی که در رگ‌ ماست هدیه به رهبر ماست.»

بانویی که به همراه دختر و نوه خردسالش در حالیکه پرچم جمهوری اسلامی ایران را در دستان ‌کوچکش دارد و به‌سوی میعادگاه گام برمی‌دارند به خبرنگار فارس می‌گوید: من‌ معلم هستم. امروز خیلی خسته بودم و هنوز نهار نخورده‌ام اما بااین‌وجود آمده‌ام تا تودهنی محکمی به دشمنان بزنم.

وقتی از او در مورد علت همراه داشتن کودکی خردسال سوال می‌کنم مطرح می‌کند: این‌ها فرزندان‌ ما هستند و باید از همین سن و سال در این‌گونه راهپیمایی‌ها حضور داشته باشند تا بیاموزند همیشه باید در صحنه باشند.

نیروهای پرتلاش بسیج سازندگی در ایستگاه پایش سلامت بسیج سازندگی ناحیه امام حسین (ع) مشغول گرفتن تست قند خون و فشار رایگان هستند.

کتری‌های پر از آب جوش بر روی هیزم‌های شعله‌ور و لیوان‌های چیده شده و مرتب در موکب قرارگاه سازندگی ناحیه امام حسین (ع) کرج آماده پذیرایی از همشهریانی است که در دی‌ماه ۹۸ برای راهپیمایی حضور پیدا می‌کنند. جوانان مستقر در این موکب با شور و شوق عجیبی در تکاپو هستند. بوی عاشورا به مشام می‌رسد…

رفته رفته بر تعداد راهپیمایان افزوده می‌شود، پیر و جوان، خرد و کلان، زن و مرد در این مراسم‌ حضور دارند. خانواده‌ها به همراه فرزندان خود آمده‌اند، مسؤولین استانی نیز به خیل جمعیت می‌پیوندند. فضای داخلی مصلای کرج نیز کم‌کم رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد.

دفاع همه‌جانبه قدرت‌های بزرگ جهان از آشوبگران موجب بروز اتفاقی نامبارک در روز عاشورای حسینی سال ۸۸ شد و امروز عظمت خروش مردم در بزرگداشت حماسه نهم دی چشم جهانیان را خیره می‌کند؛ این واقعه زنگ بیدارباشی برای ملت ایران بود.

دشمن تصور می‌کرد با طراحی فتنه ۸۸ به اهداف شوم خود در براندازی نظام جمهوری اسلامی نزدیک شده است اما خروش خودجوش امروز مردم در این راهپیمایی علیرغم همه مشکلات اقتصادی، دلبستگی به نظام را فریاد می‌زند.
ملت همیشه در صحنه استان البرز با این حضور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و بدخواهان این مملکت می‌زنند.

دشمن فراموش کرده که هنوز پس از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران همچنان در روزهای حماسی فریاد مرگ بر آمریکا و فتنه‌گر را سر می‌دهد. این ملت برای حفظ ارزش‌ها، مقدسات و آرمان‌های این نظام خون‌ها داده است؛ حجحی‌ها، باکری‌ها، شرع پسندها و جوانانی با نثار خون خود درخت بی‌مثال این انقلاب را آبیاری کرده‌اند. راهشان پر رهرو …

در حال تکمیل …